Blog

Hledáte inspiraci na zútulňování svého bydlení? Načerpejte ji u nás!
·
157 Pins
 1w
Collection by
a group of people sitting around a table with wine bottles and glasses on it in front of a brick building
Recepty na lahodné tapas. Pozvěte přátele a užijte si letní atmosféru!
Teploty stoupají, sluníčko začíná ukazovat svou sílu a my máme potřebu být čím dál víc venku – ideální čas vytáhnout doplňky na servírování, pozvat rodinu nebo přátele a oslnit je lahodnými tapas… The post Recepty na lahodné tapas. Pozvěte přátele a užijte si letní atmosféru! appeared first on Atmosféra Bella Rose.
the collage shows various items that can be used to decorate your home or office
Úchvatné dekorace do bytu v podání Eulenschnitt
Znáte značku Eulenschnitt? Německá značka sídlící v Hamburku vyrábí své dekorace do bytu už od roku 2011. Má velmi přátelský malý tým a vytváří produkty, které by si sami přáli mít doma… The post Úchvatné dekorace do bytu v podání Eulenschnitt appeared first on Atmosféra Bella Rose.
several photos of white rabbits and flowers in glass vases with text overlay that reads storeeactory
Nové jarní dekorace a 6 inspirací na jarní tvoření
Pohodlně se usaďte a pojďte si po svoji denní dávku jarní inspirace! V dnešním článku vám ukážeme jarní dekorace od vašich oblíbených značek a představíme vám také dvě značky, které v našem sortimentu najdete letos… The post Nové jarní dekorace a 6 inspirací na jarní tvoření appeared first on Atmosféra Bella Rose.
a living room with a couch, chair and blanket
Představujeme barevné deky Klekks, které prozáří místnost
Rok 2024 se nese v duchu barev, proto jsme se rozhodli zařadit do našeho sortimentu novou značku Klekks, která vyrábí prvotřídní barevné plédy. Dnes vám tuto značku představíme a ukážeme inspiraci, jak… The post Představujeme barevné deky Klekks, které prozáří místnost appeared first on Atmosféra Bella Rose.
an assortment of vases and mirrors on the wall
Nejnovější trendy v bydlení pro rok 2024
Je tu nový rok a vývoj designu interiérů neustále putuje vpřed. V roce 2024 nás čekají nové trendy v bydlení, které promění domovy v prostory plné moderní elegance a individuality. Načerpali jsme inspiraci od našich… The post Nejnovější trendy v bydlení pro rok 2024 appeared first on Atmosféra Bella Rose.
several different types of candles sitting next to each other
O vonných svíčkách, které vás přenesou do Dánska
Dnes pro vás máme speciální překvapení! Víc než 10 měsíců majitelka Bella Rose Martina pracovala na velkém projektu, který je jejímu srdci nejblíž a dnes už vám ho můžeme prozradit. Představujeme… The post O vonných svíčkách, které vás přenesou do Dánska appeared first on Atmosféra Bel...
a woman is smiling and posing for the camera with her hand on her chin, in front of a gray background
Chcete vědět víc o svíčkách Meadows a jejich majitelce Vladimíře Fremuthové?
Svíčky Meadows najdete na Bella Rose už několik let. Není divu – české luxusní svíčky se spoustou unikátních vůní jsou fenoménem! Kouzlí útulnou atmosféru v mnoha domácnostech nejen u nás, ale i v zahraničí. Proto… The post Chcete vědět víc o svíčkách Meadows a jejich majitelce Vladimíř...
some coffee beans and other items on a white surface with the words justifie written in red
Tři vánoční novinky z kolekce Bella Rose: Julekaffe, vánoční čaj a vánoční džem
Za okny chladivé počasí a bílý sníh, který pomalu a tiše padá na okolní přírodu, doma teplo z hořícího krbu, vánoční hrnek plný čaje, teplé vlněné ponožky na nohách a ve vzduchu vůně hřebíčku… The post Tři vánoční novinky z kolekce Bella Rose: Julekaffe, vánoční čaj a vánoční džem appea...
an image of some white lamps on a table with the words, podizni trendy v bydeni pro rok 2012
Podzimní trendy v bydlení 2023
Vytvořili jsme článek plný tipů, co je pro letošní rok 2023 trendy v bydlení a jaké barvy, materiály a vzory by vám doma neměly chybět. Pojďte nakouknout!
there are various items that can be seen in the image, including dishes and cups
Podzimní trendy v bydlení pro rok 2023
Přichází období, kdy už nebudeme mít potřebu se opalovat na sluníčku, ale bude nás to čím dál víc lákat se zachumlat do deky s oblíbenou knihou a šálkem čaje. Zklidnit se, užít… The post Podzimní trendy v bydlení pro rok 2023 appeared first on Atmosféra Bella Rose.
two photos side by side one has pink walls and the other has white shelves with plants on them
Jak oživit ložnici? Máme pro vás jednoduchý tip
Máme dost velkou ložnici, kterou jsme měli v neutrálních barvách, proto jsem chtěla tu sterilní bílou „nudu“ rozbít. Jelikož nejsem velký fanoušek dlouhodobého plánování, vymalovat ložnici komplet celou moc nepřipadalo v úvahu.… The post Jak oživit ložnici? Máme pro vás jednoduchý tip appeared first on Atmosféra Bella Rose.
there are various items that can be seen in the image, including dishes and cups
Podzimní trendy v bydlení pro rok 2023
Přichází období, kdy už nebudeme mít potřebu se opalovat na sluníčku, ale bude nás to čím dál víc lákat se zachumlat do deky s oblíbenou knihou a šálkem čaje. Zklidnit se, užít… The post Podzimní trendy v bydlení pro rok 2023 appeared first on Atmosféra Bella Rose.
an info sheet showing the evolution of women's health services in 2013 and 2013
Mým cílem bylo přinést více lehkosti, hravosti a inspirace, říká zakladatelka Martina o redesignu...
Všimli jste si, že má Bella Rose nový kabátek? Přes rok jsme pečlivě a pomalými krůčky ladili redesign webu tak, aby bavil a inspiroval nejen vás, naše zákazníky, ale i celý náš tým.… The post Mým cílem bylo přinést více lehkosti, hravosti a inspirace, říká zakladatelka Martina o redesignu webu Bella Rose appeared first on Atmosféra Bella Rose.
an assortment of kitchen utensils laid out on top of a towel with chopsticks
Letní péče o nohy ve 4 krocích
Léto je obdobím sluníčka, vysokých teplot a naše pokožka si o to více zaslouží extra péči a hýčkání tou nejlepší kosmetikou. Nesmíme zapomínat ani na naše chodidla, která by v sandálech a otevřených botách měla… The post Letní péče o nohy ve 4 krocích appeared first on Atmosféra Bella Rose.
two glasses filled with red liquid and orange peels on a white tray next to a silver shaker
3 míchané nápoje, do kterých se toto léto zamilujete
Nastal čas letních drinků a pokud hledáte inspiraci na něco netradičního, čím byste se mohli blýsknout na letošní grilovačce, pak jste tu správně. Dejte si zmrazit spoustu ledu, protože čím více,… The post 3 míchané nápoje, do kterých se toto léto zamilujete appeared first on Atmosféra Bella Rose.